بر پدر و مادر صهیونیسم لعنت!
جدید ترین و داغ ترین خبر های ضد صهیونیسم را از ما بخواهید...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و صلوات خدا بر حضرت محمد (ص) و خاندان پاک تر از پاکش

با حضور خود در راهپیمایی روز قدس مشتی محکم بر دهان اسرائیل غاصب بزنیم

و موجب دلگرمی برادران مسلمانمان در فلسطین اشغالی باشیم

درورد خدا بر آنان و شما که آنان را می فهمید.

واز محصولات صیهونیستی

همانند اینتل و نوکیا

خرید نمی کنید

اگر بکنیم نتیجه اش می شود این:

 پول تمام این خرید های ما گلوله می شه تو سینه شیعه ختم میشه

موشک بشه تو خونه اش شلیک شه فکر کن فرزندان خودت را بستن به هم و آتش زدن چه

حالی می شدی؟  بازم می گفتی ای بابا حالا من نخرم کسه دیگری می خره؟ می گفتی؟

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم مهر 1387ساعت 23:44  توسط بچه شیعه | 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم مهر 1387ساعت 21:46  توسط بچه شیعه | 

14 هزار درس عبرت آمريكا از عملكرد حزب‌الله لبنان !!!

دانشگاه مريلند آمريكا با حمايت نيروي هوايي ارتش اين كشور در پژوهشي كم‌نظير با بررسي اقدامات حزب‌الله لبنان، به 14 هزار نتيجه از نحوه عملكرد اين حزب‌ در شرايط مختلف در لبنان دست يافته است.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري الانتقاد نت، در بررسي دانشگاه مريلند آمريكا كه از عملكرد حزب‌الله لبنان در شرايط و زواياي مختلف صورت گرفته، 14 هزار نتيجه از بررسي عملكرد مختلف نيروهاي حزب‌الله لبنان در برخورد با اوضاع و شرايط مختلف به دست‌ آمده است.
اين گزارش كه از سوي ارگانهاي مختلف امنيتي و نظامي در آمريكا نظير نيروي هوايي ارتش آمريكا و وزارت امنيتي ملي و مركز پژوهشهاي ارتش حمايت مالي شده است، به گونه‌اي تنظيم شده كه با سياست‌ خارجه ايالات متحده و امنيت ملي اين كشور همخواني داشته باشد.
دانشكده آموزشهاي دريايي آمريكا تنها در گزارشي، 9 صفحه از اين نتايج را منتشر كرده و در همين مقدار بسيار كم اعلام كرده كه اين حزب توسعه بسياري يافته است و وسعت عملياتي آن اروپا و آمريكاي لاتين را نيز در بر گرفته است.
بر اساس اين گزارش، تحقيق گسترده دانشگاه مرينلند درباره حزب‌الله لبنان كه بيشتر از ديدگاه خاص ايالات متحده درباره تروريست خواندن اين حزب، به بررسي آن پرداخته، به اين نتيجه رسيده است كه "اين سازمان پيچيده قادر است در شرايط مختلف عملكرد درستي از خود ارائه دهد.
بر اساس اين نتايج،‌ درگيري با ديگر گروههاي سياسي در لبنان، فقدان حمايت خارجي و تمايل به محافظت از حمايت مردمي خود در تصميم گيريهاي اين حزب در انجام عمليات تاثير مي‌گذارد.
اين گزارش مدعي شده است كه حزب‌الله با وجودي كه در روند سياسي كشور وارد شده است، همچنان براي ايجاد خشونت در مواقع ضروري مستعد است.
اين گزارش در نهايت اشاره مي‌كند كه بعد از جنگ 33روزه كه ميان لبنان و رژيم صهيونيستي درگرفت، منطقه در شرايط بسيار حساسي قرار دارد كه هر آن احتمال بروز جنگي جديد در آن وجود دارد، اين گزارش به دلايلي كه تاكنون از بروز اين جنگ جلوگيري كرده اشاره‌ كرده و مدعي مي‌شود كه اشتغال حزب‌الله در درگيريهاي داخلي مانع از انجام عمليات توسط اين حزب در خارج شده است، موضوع انتخابات داخلي لبنان نيز به اين روند كمك كرده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم مهر 1387ساعت 21:22  توسط بچه شیعه | 

انگلیس:جولان متعلق به سوریهااست !!! 

شرکت انگلیسی"البیت معرخوت" آزمایش هواپیماهای بدون خلبان را که قرار بود در یک باند فرود در منطقه اشغالی جولان سوریه صورت گیرد، لغو کرد.
به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از منابع خبری، این هواپیماهای بدون خلبان که برای استفاده ارتش انگلیس تولید شده است، قرار بود درجولان اشغالی سوریه آزمایش شوند که بدلیل مخالفت لندن با آزمایش در این منطقه که یک منطقه اشغالی است، شرکت اسرائیلی مجبور شده است آزمایش آنرا به فرودگاه غیرنظامی "روش بینا" انتقال دهد.
در حالی که شرکت البیت از هر گونه اظهار نظری در رابطه با انتقال آزمایش به فرودگاه "روش بینا" امتناع می کند منابع وزارت دفاع انگلیس اعلام کردند که دولت انگلیس همچنان جولان را یک منطقه اشغالی می داند و استفاده از تأسیسات آنرا مناسب نمی داند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم مهر 1387ساعت 11:1  توسط بچه شیعه | 

اسرائيل تمام زندانيان حماس را در ازاي آزادي شاليت آزاد مي‌كند !!!

يك روزنامه سعودي در گزارشي اعلام كرد كه رژيم صهيونيستي به جنبش مقاومت اسلامي فلسطين اعلام كرده است آماده است تمام اسراي حماس را در ازاي "گيلعاد شاليت" آزاد كند.

گزارش روزنامه سعودی "عكاظ" با اعلام اين خبر نوشت: "عاموس گلعاد" مذاكره كننده بلندپايه اسرائيلي، مصر را از قصد اسرائيل براي تحويل زندانيان فلسطيني آگاه ساخته است.
اين روزنامه سعودي همچنين اعلام كرد، "زيپي ليوني" كه رئيس جديد حزب كاديما براي تشكيل كابينه و نخست وزير بالقوه اسرائيل به حساب مي‌آيد از زمانيكه ائتلافي جديد تشكيل داده است، دولت با آزادي 450 زنداني فلسطيني موافقت خواهد كرد.
عكاظ همچنين اعلام كرد كه اسرائيل 550 اسير ديگر را نيز آزاد خواهد كرد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم مهر 1387ساعت 10:38  توسط بچه شیعه | 
 حزب الله از انتقام خون مغنیه عقب ننشسته است

حزب الله از انتقام خون مغنيه عقب ننشسته است


دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد از گرفتن انتقام خون حاج عماد مغنیه که به دست مزدوران رژیم صهیونیستى به شهادت رسید، عقب نشینى نکرده است.
به نوشته روزنامه لبنانى الاخبار، سیدحسن نصرالله افزود: ما درصدد غافلگیرى گسترده دشمن هستیم و از این موضع نیز عقب نشینى نکرده ایم.
عماد مغنیه، فرمانده ارشد حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه، سه شنبه ۲۳ بهمن سال ۱۳۸۶ در انفجار خودرو در دمشق به شهادت رسید.
سید حسن نصرالله در مراسم خاکسپارى و گرامیداشت وى، رژیم صهیونیستى را عامل این ترور دانست و با تأکید بر این که خون مغنیه رژیم صهیونیستى را به سراشیبى سقوط خواهد کشاند، تهدید کرد که حزب الله انتقام خون مغنیه را مى گیرد.
این روزنامه لبنانی با مطرح کردن سؤالی مبنی بر اینکه آیا ادامه آماده باش نیروهای اسراییلی در راستای نگرانیهای آنها از واکنش حزب ا... لبنان به ترور عماد مغنیه، از فرماندهان ارشد حزب ا... لبنان است؟ وی گفت: هرگز از پاسخ دادن به ترور عماد مغنیه دست برنمی داریم. ما هرگز از دست زدن به یک اقدام غیرمنتظره بزرگ علیه دشمن چشم پوشی نخواهیم کرد.

+ نوشته شده در  شنبه بیستم مهر 1387ساعت 21:6  توسط بچه شیعه | 

حرم ابراهیمی به مناسبت عید یهودیان به روی مسلمانان بسته می‌شود !

وزیر اوقاف و امور دینی فلسطین گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل درهای حرم ابراهیمی در شهر الخلیل را به مناسبت عید غفران یهودیان از روز دوشنبه تا پنجشنبه ( 15 تا 18 مهرماه) می‌بندد. شیخ جمال بواطنه وزیر اوقاف و امور دینی فلسطین تصمیم رژیم اشغالگر قدس در بستن درهای حرم ابراهیمی مقابل نمازگزاران فلسطینی و باز کردن درهای آن برای صهیونیستها را به شدت محکوم کرد.

درهای حرم ابراهیمی در شهر الخلیل فلسطین به مناسبت عید غفران یهودیان از روز دوشنبه 15 مهر تا پنجشنبه 18 مهر بسته خواهد بود. رژیم اشغالگر مانع از بالارفتن صدای اذان از مسجد ابراهیمی در طول یک ماه شده است .
وزیر اوقاف و امور دینی فلسطین خواستار کوتاه شدن دستهای اشغالگران از حرم ابراهیمی شد و گفت: این مکان از آن مسلمانان است و هیچ ارتباطی با صهیونیستها ندارد.

+ نوشته شده در  شنبه بیستم مهر 1387ساعت 20:51  توسط بچه شیعه | 

بسم الله الرحمن الرحیم

 تجارت زن در اسرائیل !!

امروزه‌چهره‌ خانه‌هاي‌ فساد "اسرائيل"‌، شكل ‌خاصي‌ به‌ خيابان‌هاي‌ شهرهاي‌اين‌ كشور و به ‌ويژه‌ تل‌آويو داده‌ است‌. عمده‌ خيابان‌هايي‌ كه‌ اين‌خانه‌ها در آن‌ قرا دارد، خيابان‌هايي‌ كثيف‌ و ساختمان‌هاي‌ آن‌ مخروبه‌و قديمي‌ است‌. فلش‌هاي‌ قرمز رنگ‌ بر روي‌ ديوارهاي‌ اين ‌مناطق‌مشتريان‌ را به‌ اين‌ مكان‌ها كه‌ با نام‌ "باشگاه ‌سلامت‌"! يا "سالن‌ماساژ" خوانده‌ مي ‌شوند، هدايت‌ مي ‌كند.
تصاويرزنان‌ برهنه‌ در كنار علامت‌ دلار در جاي ‌جاي‌ اين‌ خيابان‌ها به‌ چشم‌مي‌ خورد، اما درداخل‌ اين‌ خانه ‌ها، زنان‌ چندان‌ هم‌ مايل‌ و راغب‌ به‌نظر نمي ‌رسند. يا كنار درهاي‌ باز خانه‌ها كه ‌مي ‌گذريم‌، مي ‌توانيم‌اكراه‌ را در نحوه‌ آرايش‌ صورت‌ و موهايشان‌ ببينيم‌. از كنار پنجره‌هاكه‌ مي‌ گذريم‌، شاهد صحبت‌ كردن‌ آنها وسيگاركشيدن ‌شان‌ با يكديگر درداخل‌ خانه ‌هاييم‌.
عمده‌زناني‌ كه‌ به‌ "اسرائيل"‌ قاچاق‌ مي ‌شوند، از روماني‌ و يا كشورهاي‌تازه‌ استقلال‌ يافته‌ به‌ اين ‌كشور آمده‌اند. اين‌ زنان‌ كه‌ توسط عاملين‌ جرم‌هاي‌ سازمان‌ يافته‌، اغوا مي‌ شوند، عمدتا به ‌اميد رسيدن‌به‌ پول‌هاي‌ هنگفت‌ قاچاق‌ مي ‌شوند. عمده‌ي‌ اين‌ افراد را دختران‌جواني‌ همچون‌ آنا 23 ساله‌ يعني‌ دختر رومانيايي‌ كه‌ در سال‌ 2002میلادیپايش‌ به‌ يكي‌ از دادگاه‌هاي‌ "اسرائيل"‌ باز شد،تشكيل‌ مي ‌دهد.

+ نوشته شده در  شنبه بیستم مهر 1387ساعت 11:20  توسط بچه شیعه | 

آیات ۹۸-۹۹-۱۰۰-۱۰۱  سوره آل عمران

شان نزول : آتش افروزی یهود

 

بگو :(( ای اهل کتاب ! چرا به آیات خدا کفر می ورزید ؟!و خدا گواه است بر اعمالی که انجام می دهید ))!.

 

بگو : (( ای اهل کتاب ! چرا افرادی را که ایمان آوردند از راه خدا باز می دارید و می خواهید این راه را کج سازید ؟! در حالی که شما ( به درستی این راه ) گواه هستید و خداوند از آن چه که انجام میدهید غافل نیست )) !.

 

(( ای کسانی که ایمان آوردید  ! اگر از گروهی از اهل کتاب ( که کارشان نفاق افکنی و شعله ور ساختن آتش کینه و عداوت است )اطاعت کنید شما را پس از ایمان به کفر باز می گردانند )).

 

و چگونه ممکن است شما کافز شوید با اینکه  ( ( در دامان وحی قرار گرفته اید ) و آیات خدا بر شما خوانده می شود و پسامبر او در میان شماست ؟! ( بنابرین به خداوند تمسک جویید ) و هر کس به خدا تمسک جوید ، به راهي راست هدايت شده است )) .

+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم مهر 1387ساعت 21:11  توسط بچه شیعه | 

سلام به همه دوستان و عزیزانی که مطالب این وبلاگ را دنبال میکنند ضمن تشکر به خاطر لطف زیادی که بسیاری از دوستان به این وبلاگ دارند .

از این هفته قصد داریم یک موضوع جالب دیگه با عنوان:

آیات قرآن در مورد مبارزه با یهود (صهیونیسم امروز) به وبلاگ اضافه کنیم  که امیدواریم مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار بگیره...

منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما دوستان و همکاران عزیز هستیم...

یا علی   التماس دعا

                                                    بلاگر وبلاگ بر پدر و مادر صهیونیسم لعنت

+ نوشته شده در  دوشنبه پانزدهم مهر 1387ساعت 20:7  توسط بچه شیعه | 
فتوای مراجع در رابطه با تحریم کالاهای اسرائیلی
 

کمک به اسراییل، چه فروش اسلحه و مواد منفجره و چه فروش نفت، حرام و مخالفت با اسلام است. رابطه با اسراییل و عمال آن، چه رابطه‌ی تجاری و چه رابطه‌ی سیاسی، حرام و مخالفت با اسلام است. باید مسلمین از استعمال امتعه‌ی** اسراییل خودداری کنند.

 

باید از معاملاتی که به نفع دولت غاصب اسراییل ـ که دشمن اسلام و مسلمین است ـ خودداری شود و وارد کردن و ترویج کالاهای آنان که از ساخت و فروش آن سود می‌برند، برای هیچ‌کس جایز نیست. هم‌چنین خرید آن کالاها از سوی مسلمانان، به خاطر مفاسد و ضررهایی که برای اسلام و مسلمین دارد، جایز نیست.

 

در صورتی که چنین شرکت یا نهاد یا موسسه‌ای وجود داشته باشد، چه در داخل و یا خارج، هیچ‌یک از سوالات جایز نیست و تفاوتی بین کالاها نیست.

 
 

هرگونه امر اقتصادی و تجاری که در رابطه با این رژیم باشد، حرام مسلّم است.

 

یک شرکت، نهاد یا موسسه‌ی خارجی یا داخلی، از یکی از راه‌های زیر، از دشمنان امت اسلامی پشتیبانی می‌کند:

• بخشی از سود آن در اختیار رژیم اشغالگر قدس یا نهادهایی گذاشته می‌شود که مستقیماً با اسلام و جوامع اسلامی مبارزه می‌کنند؛

• مدیران شرکت، پشتیبانی خود را از رژیم اشغالگر قدس یا نهادهایی که مستقیماً با اسلام و جوامع اسلامی مبارزه می‌کنند، اعلام کرده‌اند؛

• دارایی، سود فروش یا اعتبار شرکت در راه گسترش اسلام‌ستیزی و اسلام‌گریزی مصرف می‌شود.

 

خرید و استفاده از محصولات شرکت‌های آمریکایی و اسراییلی جایز نیست.
خرید و فروش از شرکت‌هایی که وابستگی روشنی به شرکت‌های اسراییلی یا آمریکایی دارند جایز نیست. استخدام و هرگونه فعالیتی در چنین شرکت‌هایی حرام است.

 

هر شرکت و موسسه‌ای که در راه تقویت دشمنان اسلام اقدام می‌نماید و سود به دست آمده {را} در مسیر تضعیف اسلام و نظام اسلامی به کار می‌گیرند، فعالیت آنان جایز نیست و هرگونه همکاری با آن‌ها حرام است. و با بیان فوق، جواب مسایل مذکور روشن می‌شود.

۱۷ فروردین ۱۳۸۶ |

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم مهر 1387ساعت 23:3  توسط بچه شیعه | 

اعترافات اولمرت؛حقایقی که دیر فاش شد !

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در مقاله ای با اشاره به سخنان اخیر ایهود اولمرت نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی درباره سیاستهای اسرائیل در قبال فلسطین و عقب نشینی از کرانه باختری نوشت :

اعترافات اولمرت حقایقی بود که خیلی دیر فاش شد. به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) این روزنامه آمریکایی در سرمقاله امروز (شنبه) خود با اشاره به اینکه اولمرت به زودی به نخست وزیر سابق تبدیل خواهد شد نوشت :

اولمرت این هفته حقایقی را به زبان آورده است که در آن گفته است : اسرائیل برای دستیابی به صلح با فلسطینیان باید از کرانه باختری عقب نشینی کند و بیت المقدس را به عنوان پایتخت مشترک خود با فلسطینی ها به رسمیت بشناسد.

به نوشته این روزنامه ، اظهارت اولمرت باعث خشم و ناامیدی مقامهای اسرائیلی شده است. نیویورک تایمز در ادامه نوشت :‌جای تاسف است که اولمرت زمانی که قدرت را در دست داشت کار زیادی برای عملی کردن این اعتقادات انجام نداد. به نوشته این روزنامه، هیچ رهبر اسراییلی قبل از این هرگز جرات نکرده بود آنچه را که اولمرت در مصاحبه خداحافظی خود با روزنامه صیهونیستی جرزالیم پست گفته بود دست کم در محافل عمومی به زبان بیاورد.

این روزنامه آمریکایی در ادامه سرمقاله خود نوشت که اولمرت هرگز برای برداشتن گامهای تاکتیکی مورد نیاز برای بهبود زندگی روزمره فلسطینیان و دادن فرصتهای صلح از جمله متوقف کردن مستعمره سازی و کاهش تعداد مراکز ایست و بازرسی در کرانه غربی اراده ای نداشت .

 نیویورک تایمز همچنین به تلاشهای ناموفق تسیپی لیونی وزبر خارجه ورئیس جدید حزب کادیما برای دستیابی به صلح با فلسطینان اشاره کرد و نوشت: بعید به نظر می رسد لیونی جانشین اولمرت که در یک سال گذشته به عنوان رئیس گروه اسرائیلی در مذاکرات صلح ایفای نقش می کرد بتواند گام عملی برای محقق کردن قرارداد صلح بین اسراییل وفلسطین بردارد.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم مهر 1387ساعت 22:14  توسط بچه شیعه | 

دستورحزب الله لبنان به اعضاي خود براي خودداري از سفر به سوريه

حزب الله لبنان از اعضاي خود خواسته است از سفر به سوريه تا اطلاع ثانوي خودداري کنند.
به گزارش شبکه تلويزيوني العربيه،منابع لبناني فاش کردند در پي انفجاري که اخيرا در دمشق به وقوع پيوست حزب الله به اعضاي خود به ويژه مسئولان امنيتي اين جنبش دستور داده است سفر به خاک سوريه را تا اطلاع ثانوي متوقف کنند .

به گزارش اين شبکه، برخي پايگاههاي اينترنتي لبناني اعلام کردند دستورات حزب الله سه روز پيش صادر شد .
بر اساس اين اطلاعات ، حزب الله پس از انکه اطمينان پيدا کرد امنيت در سوريه از سوي گروههاي تکفيري نفوذ پذير شده است به اين باور رسيده است که تردد و اقامت در خاک سوريه خطرناک است.
اين شبکه اعلام کرد : بر اساس اطلاعات به دست امده، اين امر حتي سبب اقدامات پيشگيرانه رهبران جنبش حماس که مقيم سوريه هستند شده است.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم مهر 1387ساعت 22:6  توسط بچه شیعه | 

اعتراف رژيم صهيونيستي به ناتواني در برابر قدرت موشكي حزب‌الله

فرمانده جبهه داخلي ارتش رژيم صهيونيستي به ضعف ارتش اين رژيم براي رويارويي با جنگ احتمالي آينده با حزب الله لبنان اعتراف كرد

روزنامه القدس العربي چاپ لندن در شماره امروز خود نوشت: يائير گولان در اظهاراتي جديد فاش كرده است که ارتش اسراييل براي رويارويي با موشك هاي كاتيوشا كه حزب‌الله در درگيري آينده از آنها استفاده خواهد كرد، آماده نيست و نمي تواند با آنها مواجه شود.

وي افزود: حزب الله اكنون بيش از 40 هزار موشك دارد كه اين تعداد 4 برابر تعدادي است كه قبل از جنگ دوم لبنان در اختيار داشت.

فرمانده جبهه داخلي ارتش رژيم صهيونيستي افزود: تهديدي كه از سوي موشك هاي حزب الله متوجه ماست، بسيار جدي است و به همه اسراييلي ها پيشنهاد مي كنم كه حرف هاي مرا جدي بگيرند و در اين فكر به سر نبرند كه هدف اين موشك ها قرار نخواهند گرفت.

وي درباره جنبش حماس نيز گفت: جنبش حماس از نظر كيفي و كمي قدرت خود را افزايش داده است و موشك هايي را نصب كرده است كه تا عمق 30 كيلومتري اسراييل را هدف قرار مي دهد.

يواف گلالنت فرمانده منطقه جنوبي در ارتش رژيم صهيونيستي هم درباره قدرت حماس گفته است: در جنوب يك حزب الله جديد شكل گرفته است زيرا حماس به افزايش قدرت نظامي خود ادامه مي دهد.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم مهر 1387ساعت 22:0  توسط بچه شیعه | 

حزب‌الله: باقيمانده خاک اشغالي لبنان به زودي آزاد مي‌شود

حزب‌الله : مزارع شبعا و بلندی‌های کفرشوبا و بخش لبنانی روستای الغجر به زودی آزاد می‌شود.

«اسراییل تنها زبان زور را می‌فهمد و وظیفه ملی مقاومت ایجاد می‌کند که دستاوردهای خود را که در سال 2000 به دست آورد تکمیل کند. «استراتژی مقاومت منبع قدرتی اساسی برای لبنان در پس گرفتن بقیه خاک اشغالی خود است، زیرا دیپلماسی به بن‌بست رسیده است». «دل بستن و تکیه به دیپلماسی محکوم به شکست است و تنها طریق مطمئن و تضمین شده برای آزادی بقیه خاک لبنان، مقاومت است». «مقاومت به آینده چشم دوخته است تا پرچم پیروزی را بر مزارع شبعا و بلندی‌های کفرشوبا و الغجر برافراشته کند.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم مهر 1387ساعت 21:53  توسط بچه شیعه | 

منابع امنیتی رژیم اسراییل در تازه ترین نشست امنیتی خود نسبت به افزایش عملیات شهادت طلبانه فلسطینی های اهل شهر قدس علیه اهداف صهیونیستی ابراز نگرانی کرده و ان را در موازات تهدیدات امنیتی بیرونی این رژیم بسیار خطرناک توصیف کردند.
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) در پی موفقیت مبارزان فلسطینی اهل بیت المقدس در انجام عملیات های فدایی با لودر و خودرو در قلب شهر قدس علیه اهداف نظامی صهیونیستها گزارش سری مقامات امنیتی اسراییل حاکی است که این اقدامات امنیت فردی صهیونیستهای ساکن بیت المقدس را از بین برده است.
الکس فیشمن  تحلیلگر روزنامه یدیعوت احارنوت در تحلیلی با عنوان " ترس از قدم زدن در خیابان" ضمن انتقاد از پلیس و ارتش اسراییل نوشت: جای تاسف است که نه ارتش و نه پلیس و نه سازمان های امنیتی هیچ کدام قادر به ممانعت از این عملیات ها نشده اند.  وی نوشت: کافی بود یکی از این عملیات ها موفق باشد آنگاه می شد حدث زد که سیلی از این عملیات ها در قدس شروع خواهد شد و اینگونه هم شد.
فیشمن نوشت: مردم از اینکه در خیابانها با خیال راحت قدم بزنند هراس دارند به گونه ای که زمزمه ها در مورد اینکه عملیات بعدی ممکن است در یکی از اتوبوسهای شهری صورت گیرد بسیار بالا ست.
گفتنی است معلومات سرویس های امنیتی حکایت از آن دارد که شش عملیات از ابتدای سال جاری در بیت المقدس انجام گرفته است که در نتیجه آن 13 صهیونیست به هلاکت رسیده اند.
یدیعوت احارنوت دلایل نگرانی سازمان های امنیتی رااز رویدادهای اخیر شهر قدس در عوامل زیر ارزیابی می کند.
به عقیده این سازمانها تداوم بی وقفه این عملیاتها نشانگر آن است که طی یک برنامه سازمان یافته انجام می شود. از سوی دیگر هیچ یک از مجریان عملیات با دیگری ارتباطی ارگانیک ندارد. همچنین در هریک از عملیات های انجام شده مجری عملیات سعی کرده است از روش و تجربه قبلی به خوبی استفاده نماید.
عاموس هرئیل یادداشت نویس روزنامه صهیونیستی هاارتض هم در این باره طی مقاله ای تحت عنوان " تکرار عملیات در بیت المقدس و ضروت بازنگری آن" نوشت:  در هیچ یک از عملیات هایی که در اسفندماه گذشته (حمله به آموزشکده دینی ارتش) و اخیرا با لودر و بولدوزر توسط فلسطینی های مقدسی (اهل قدس شرقی) انجام گرفته مجریان عملیات هیچ ارتباطی با هم نداشته اند. همچنین بین این مجریان و گروههای فلسطینی شناخته شده نیز هیچ ارتباطی وجود ندارد. این به معنی ان است که عملیات ها بدون هدایت از خارج از قدس یعنی کرانه باختری و نوار غزه صورت می گیرد.
هرئیل همچنین از سهولت انجام عملیات خودوریی توسط مقدسی ها نیز ابراز حیرت کرد و گفت این افراد به دلیل آشنایی کاملی که با منطقه قدس دارند به آسانی عملیات خود را به انجام می رسانند. وی معتقد است که شاید دستیابی به سلاح برای آنان مشکل باشد اما خودرو وسیله ای است که به راحتی در اختیار آنها است و سازمان های امنیتی نیز قادر نخواهند بود آنها را تحت نظر در آورند.
از بیم الگوگیری سایر جوانان فلسطینی اهل قدس سازمانهای امنیتی اسراییل هشدار داده اند که در صورت برخورد نادرست با این گونه عملیات ها ممکن است موارد مشابه ای در سایر اراضی اشغالی سال 1948 (مناطق تحت اداره اسراییل) ، کرانه باختری و نوار غزه صورت پذیرد.
در حالی که ایهود اولمرت نخست وزیر مستعفی اسراییل اعتراف کرد که نمی توان مانع از عملیات استشهادی فلسطینی ها در قدس شد سازمان های امنیتی و نظامی اسراییل اما طرح نخ نما شده تخریب منازل عاملان عملیات را پیشنهاد داده اند که این پیشنهاد در باره اولین مجری عملیات طی نه ماه گذشته اجرا شد اما چهار عملیات دیگر به صورت پی در پی پس از ان صورت گرفته است. این امر موجبات نگرانی بیش از پیش سران صهیونیستی را بوجود آورد چراکه این رژیم تهدیدهای امنیتی بیرونی زیادی دارد که طی سالهای گذشته نتوانسته است انها را مرتفع نماید.

+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم مهر 1387ساعت 22:0  توسط بچه شیعه | 

افشاي همكاري اطلاعاتي يك كشورعربي با موساد در ترور "عماد مغنيه"

منابع رژيم صهيونيستي فاش كردند كه سازمان جاسوسي اين رژيم با همكاري اطلاعاتي يك كشور عربي "عماد مغنيه" فرمانده ارشد حزب‌الله لبنان را ترور كرد.

به نقل از پايگاه اينترنتي شبكه تلويزيوني "العالم"، منابع رژيم صهيونيستي فاش كردند كه بين سازمان جاسوسي اين رژيم "موساد" با دستگاههاي اطلاعاتي يك كشور عربي روابط و همكاري وجود دارد.
اين منابع افزودند: موفقيت "مائير داگان" رئيس موساد در اجراي عمليات ترور در خارج از (فلسطين اشغالي) كه مهمترين آنها ترور "عماد مغنيه" فرمانده حزب‌الله و "محمد سليمان" از فرماندهان ارتش سوريه و همچنين انفجارهاي سوريه و لبنان، در نتيجه همكاري با دستگاههاي اطلاعاتي اين كشور عربي بود.
برپايه اين گزارش، اين در حالي است كه برخي رسانه‌هاي گروهي فاش كردند كه اين كشور، عربستان است و "بندر بن سلطان" رئيس شوراي امنيت ملي عربستان عمليات هماهنگي بين دستگاههاي اطلاعاتي عربستان و موساد را انجام مي‌دهد.
"رونن برگمان" تحليلگر امنيتي تلويزيون رژيم صهيونيستي بخشي از اقدامات پليد موساد و رئيس آن را برملا كرد كه رسانه‌هاي گروهي اين رژيم آن را "اقدامات وحشتناك" توصيف كرده اند.
برگمان گفت: همكاري و هماهنگي ميان موساد و دستگاههاي اطلاعاتي وابسته به يك كشور عربي كه روابط "صلح" (با رژيم صهيونيستي) ندارد، منجر به موفقيت موساد در اجراي اين ترورها شد.
وي افزود: رئيس موساد سه اقدام اساسي انجام داد از جمله همكاري با همه دستگاههاي اطلاعاتي كه آماده همكاري با ما هستند، نه فقط با آمريكايي ها، بلكه آنهايي كه درسابق با آنها روابط نداشتيم.
تحليلگر امنيتي تلويزيون رژيم صهيونيستي گفت: وقتي روزي اين پرونده ها گشوده شود، خواهيم ديد كه اين همكاري چه بسا بيش از هر امر ديگري منجر به بخشي از تحركات اخير موساد شده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم مهر 1387ساعت 20:20  توسط بچه شیعه | 

به مناسبت فرا رسیدن روز عید فطر، رژیم صهیونیستی در مناطق اشغالی مسابقه قرآن برگزار می کند.


به گزارش شيعه آنلاين به نقل از شبکه ایران، "موشه غابیش" رییس رادیو رژیم صهیونیستی طی پیشنهادی برگزاری مسابقه قران کریم را به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر را مطرح کردع است.

وی در مصاحبه با "کانال 7" رژیم صهیونیستی تصریح کرد: این اولین باری است که چنین مسابقه‌ای در اسراییل برگزار می شود. این شبکه تلویزیونی اعلام کرد این مسابقه در سالن آمفی تئاتر "حیفا" و روز قبل از عید سعید فطر برگزار می شود که تا بعد از آن هم ادامه دارد.

این شبکه صهیونیستی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه بایستی در رقابتی که تحت نظر کمیته قضایی متشکل از روحانیون دینی برگزار می شود، به سوالات مطرح شده پاسخ بدهند و بنا بر اظهارات این شبکه اسراییلی، این مسابقه شبیه مسابقه‌ای است که در مورد کتاب مقدس برگزار می شود.

مسابقه ی قرآن در تلویزیون اسرائیل

یک پنجم ساکنان مناطق اشغالی را اعراب و مسلمانان تشکیل می‌دهند که این رژیم تلاش گسترده‌ای را برای اخراج آن‌ها از این سرزمین‌ها با طرح 'یهودی سازی' مناطق اشغالی انجام داد؛ اما موفق به نهایی کردن این طرح نشد.


به همین خاطر به نظر می‌رسد این رژیم با هدف فریب افکار عمومی مسلمانان حاضر در این سرزمین‌ها و نشان دادن رویکردهای انسان ‌دوستانه به این افراد و مجموعه جهان عرب، اقدام به برگزاری این مسابقات کرده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم مهر 1387ساعت 19:57  توسط بچه شیعه | 

نخست وزير رژيم صهيونيستي حمله نظامي عليه ايران را "پوچ" خواند و گفت: اين تصور كه اسرائيل به تنهائي مي‌تواند با ايران مقابله كند، يك انديشه باطل است.

به نقل از سايت وزارت خارجه اسرائيل، "ايهود اولمرت" در آخرين مصاحبه سياسي و در آستانه كناره‌گيري از مقام نخست وزيري با روزنامه "يديعوت آخرونوت" گفت: حمله نظامي به ايران پوچ است.
نخست وزير رژيم صهيونيستي در اين مصاحبه گفت: «احتمال حمله نظامي اسرائيل به تاسيسات اتمي ايران پوچ است. اين تصور كه اسرائيل به تنهائي مي تواند با ايران هسته‌اي مقابله كند، يك انديشه باطل است و آناني كه چنين مي انديشند راه گم كرده‌اند و عقده خود بزرگ بيني دارند.»
وي در ادامه در عين حال گفت: اسرائيل اگر در دستيابي به صلح با سوريه و فلسطيني‌ها جدي است بايد از قدس شرقي و بلندهاي جولان عقب‌نشيني كند.
اولمرت در ادامه اظهار داشت كه وي به عنوان يك سياستمدار افراطي به مدت چندين دهه آمادگي اين را نداشت كه به اين واقعيت به طور عميق نگاه كند.
نخست وزير مستعفي رژيم صهيونيستي افزود: "آريل شارون"، نخست وزير سابق اسرائيل درباره هزينه‌هاي دردناك اين موضوع صحبت كرد اما از تبيين آن و اقدام در اين زمينه امتناع كرد. من مي‌گويم كه ما چاره‌اي جز عقب‌نشيني نداريم. در آخر ما بايد از اكثر اين مناطق خارج شويم. اگر ما اكنون اين كار را انجام ندهيم، در آينده علاوه بر اين مناطق، مناطقي را كه در اختيار اسرائيل هست از دست خواهيم داد.
وي ادامه داد: من معتقدم كه ما به يك توافق نزديك شده‌ايم. توافق صلح در آينده با سوريه نيازمند عقب‌نشيني از بلندي‌هاي جولان است؛ منطقه‌اي كه از زمان جنگ 6 روزه در سال 1967 تحت كنترل اسرائيل درآمد.
بر اساس اين گزارش، اين اظهارات اولمرت آشكارترين نشانه‌ها از رضايت وي براي تن دادن به شرايط فلسطيني‌ها در راستاي رسيدن به توافق صلح بود.
اولمرت در بخشي از مصاحبه خود با يديعوت آحارونوت گفت: اولين و مهمترين اقدامي كه ما بايد انجام دهيم اين است كه تصميم بگيريم. من مي‌خواهم بدانم كه آيا در سيستم سياسي اسرائيل كسي هست كه معتقد به اين قضيه باشد كه دستيابي به صلح با سوريه بدون عقب‌نشيني از بلندي‌هاي جولان امكانپذير است.
وي تاكيد كرد: درست است، توافق با سوريه خطراتي را در بر دارد. آنهايي كه مي‌خواهند بدون ريسك و خطر اقدام كنند و به پيش روند، بهتر است كه به سوئيس بروند.
يديعوت آحارونوت درباره اين مصاحبه اولمرت در آستانه سال جديد يهوديان نوشت كه وي در اين مصاحبه پيشنهادهاي بسياري را در زمينه صلح در مقايسه با زماني كه نخست وزير بود ارائه كرد.
بر اساس اين گزارش، مصاحبه فوق از سوي مقامات سياسي رژيم صهيونيستي مورد انتقادهاي تند و شديد قرار گرفت.
"يوسي بيلين"، رئيس سابق حزب ليبرال "ميرتس" از اولمرت به دليل پيشنهاد چنين سازش‌هايي انتقاد كرد و گفت: اولمرت با اعلام مواضع خود درباره صلح گناه نابخشودني را مرتكب شده است.
بنا به گفته مقامات فلسطيني و غربي، اولمرت در روند مذاكرات صلح پيشنهاد كرده است كه اسرائيل از 93 درصد كرانه باختري و تمام نوار غزه عقب‌نشيني كند.
اولمرت تا زمان تشكيل كابينه جديد در رژيم صهيونيستي به عنوان نخست وزير باقي مانده و در اين مدت فرصت دارد تا در زمينه صلح آخرين تلاش‌هاي خود را به كار گيرد، اما بنا بر اطلاعات و گزارش‌هاي بدست آمده پيشرفت‌هايي در اين زمينه مشاهده نشده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم مهر 1387ساعت 19:51  توسط بچه شیعه | 
عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر 
 عید سعید فطر
+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم مهر 1387ساعت 1:27  توسط بچه شیعه | 
گزارش تصویری / غرفه الحماة در روز قدس

برای مشاهده تصاویر ویژه روز قدس به لینک های زیر مراجعه نمایید...

http://www.alhomat.org/modules/news/article.php?storyid=65

http://www.alhomat.org/modules/news/article.php?storyid=64

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم مهر 1387ساعت 23:0  توسط بچه شیعه | 

  11نکته راهبردی برای آزادی فلسطین*  

دردی که به جان فلسطینی ها افتاده است

تاریخ بشر نقاط سیاه بی شماری در خود دارد اما دو نقطه از همه سیاه تر است و هرگز از مخلیه بشریت پاک نخواهد شد. اول تشکیل ایالات متحده آمریکا بر روی اجساد سرخ پوست ها و تمدن بومی آنها و دوم تشکیل رژیم صهیونیستی بر خاک پاک فلسطین و بیرون راندن صاحبان واقعی آن.

اگر سفید پوست ها سرزمین سرخ پوست ها را غصب کرده و حتی قبرستانهایشان را ویران کردند صهیونیست ها نیز نه  فقط قبرستان که تمام هستی فلسطینی ها را به نابودی کشانده و هر روز زنان ، مردان ، کودکان ، پیران و جوانانشان را به شهادت می رسانند.

در مساله فلسطین با کمال تاسف رهبران عرب سالها از خود می پرسیدند آیا مساله فلسطین تنها به فلسطینی ها مربوط است یا اینکه به تمام جهان عرب و جهان اسلام ارتباط دارد؟ آنها مسوولیت را بر عهده عرفات و همپالکی هایش قرار دادند و در واقع با این کار از فلسطینی ها خواستند خود به تنهایی در برابر رژیم عبری و هم پیمانانش ایستادگی کنند. بدین سبب اوضاع فلسطین به مرحله کنونی رسید و عرفات با امضای پیمان اسلو فلسطینی ها را به سوی صلح های کاذب و در نهایت طرح آمریکایی نقشه راه سوق داد. طرحی که بوش به وسیله آن خود را به عنوان قیم و بزرگتر کشورهای عربی و میانجی منازعات آنها جا زد.

انتخاب خاک فلسطین برای تشکیل رژیم عبری تنها به هدف حل مساله پراکندگی یهودیان در کشورهای مختلف جهان نبود بلکه غرب با این کار کوشید غده ای ناهمگون و سرطانی را در پیکره جهان عرب قرار دهد و تمدن اسلامی را که توانسته بود در گذشته باعث ایجاد وحدت کلمه در جهان عرب و جهان اسلام شود وتجاوزات صلیبی  ها ، مغول ها و تاتارها را به شکست بکشاند ، ویران سازد و منطقه را به بازاری دائمی برای تولیدات و محصولات خود تبدیل کرده و منابع طبیعی و ثروت های آن از جمله نفت را چپاول کند.

پروژه صهیونیسم بین الملل برای سلطه بر باقیمانده خاک فلسطین با سرعتی بی سابقه و با توجه به اوضاع آشفته منطقه ، جهان عرب و نظام بین الملل درحال اجراست. 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ششم مهر 1387ساعت 13:25  توسط بچه شیعه | 

 

 

نگاه به هولوکاست از زاویه دید صاحبنظران ، متخصصان ، سیاستمداران ، عالمان ، شخصیتهای مهم ، فیلسوفان ، بازیگران معروف ، شهروندان ، نویسندگان ، از دنیا رفتگان و اقشار دیگر مردم جهان شاید خالی از لطف نباشد. حال که این همه هولوکاست موضوع مقدسی برای برخی ها شده  می خواهیم نظرات این بزرگان را در مورد یک واقعه فراتر از عقل بشری ! جویا شویم:

 

سوال: هولوکاست چرا و چگونه اتفاق افتاد؟

 

افلاطون: سایه ی یهودیان در عالم مثل به جای افتادن بر روی دیوارهای غار به اشتباه بر روی دیوار اطاقهای پر از گاز افتاد و این طور شد.

 

فیثاغورث: لگاریتم 50میلیون در مساحت 12متر تقسیم بر 35متر مکعب گاز مایع.

 

سارکوزی: هولوکاست یعنی کارلا برونی !

 

نیچه: در این دنیائی که خدا به راحتی می میرد چند تا  یهودی که عددی نیستند!!

 

انیشتین : رابطه هولوکاست با واقعیت رابطه ای نسبی است.

 

سیمون دوبوار: هولوکاست نماد زن و هویت پایمال‌شده  اوست . خفه شدن زنان یهودی در واقع کوشش بیهوده ای برای فرار از سنت ها و ارزشهای مردسالارانه را نشان میدهد.

 

پاپ اعظم : باید بدانیم که هر روز هزاران نفر در اطاقهای 12متری زندانها میمیرند و ما باید توجه خود را به آنها معطوف کنیم.

 

مارکس: یهودیان به آگاهی طبقاتی خود آگاهی نداشتند

 

دکارت: از کجا میدانید که هولوکاست وجود دارد؟یا از کجا میدانید جنگ جهانی دوم رخ داده است؟ یا از کجا میدانید شما وجود دارید؟

 

اولمرت : وای خدای من غزه را چه کار کنیم؟

 

هیتلر : اراده آلمانی همچنان پابرجا می ماند اصلا به کسی هم مربوط نیست.

 

توین بی: هولوکاست؟؟؟!!!

 

خاخام یهودی: بیچاره پدرانم!!!

 

کنفوسیوس:طبیعت اینطور حکم می کند.

 

جرج بوش: هر اقدامی که امنیت ملی ایالات متحده را به مخاطره بیاندازد تروریستی خواهد بود و هرکس با ما نباشد بر علیه ماست!!! در ضمن جهان باید در صلح غرق بشود.

+ نوشته شده در  جمعه پنجم مهر 1387ساعت 14:18  توسط بچه شیعه | 

تهران امروز حال وهوای قدس داشت  

همزمان با آغاز مراسم راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در سراسر کشور ، خیابانهای  تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران نیز رنگ فلسطین و بیت المقدس به خود گرفت.
گزارش خبرنگار خبرگزاری قدس (قدسنا) از سطح شهر تهران حاکی است، مسیرهای هشتگانه راهپیمایی روز جهانی قدس مملوبود از بیلبوردها، دیوار نوشته ها، پرچم های فلسطین ، حزب الله و حماس ، تصاویر زیبایی از مسجد الاقصی و گمبد طلایی قبه الصخره و.. .
در چهاراه ولیعصر طومار 30 متری نصب شده بود که بر روی ان نوشته شده است" طرح جمع آوری و ثبت امضا در حمایت از مسجد الاقصی" از بانیان این ابتکار که می پرسی با چه انگیزه ای دست به این اقدام زده است، می گویند: این طرح همزمان با طرح سازمان اوقاف فلسطین در غزه در جمع آوری یک میلیون امضا صورت گرفته و در ایران نیز طی هماهنگی با شهرهای اصفهان، اهواز و مازندران قرار است شرکت کنندگان در تظاهرات روز جهانی قدس با امضای طومارهای چند ده متری حمایت خود را از مسجد الاقصی اعلام نمایند.
در مسیر خیابان انقلاب بیلبوردهایی بزرگ از تصویر گنبد سبز رنگ مسجد الاقصی می بینی که طراحان آن با کشیدن تصویر کوچکتری از مسجد قبه الصخره گویی قصد داشتند تا اشتباه عمومی در تشخیص مسجدالاقصی از قبه الصخره را به مخاطبین خود گوشزد کنند. در مسیر دیگر از راهپیمایی روز جهانی قدس تصاویری از شهدای فلسطینی و لبنانی یه چشم می خورد. تصاویری از شیخ احمد یاسین رهبر فقید حماس و شهید عماد مغنیه رهبر نظامی حزب الله لبنان. تصویر سید حسن نصرالله به همراه تصاویری از حضرت آیت الله خامنه ای  رهبر معظم انقلاب و همچنین تصاویر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در سایر نقاط منتهی به میدان انقلاب و دانشگاه تهران دیده می شود.
بیلبوردهای بزرگی شامل اطلاعات و آماری از اخرین تحولات فلسطین نیز به طرز با شکوهی در مسیرهای راهپیمایی مردم شریف تهران نصب شده بود که در نوع خود جالب توجه می نمود. اطلاعاتی درباره تعداد مهاجران یهودی و موضوع مها جرت معکوس این مهاجران از سرزمین های فلسطینی به خارج. اطلاعاتی در مورد تعداد قطعنامه های ضد اسراییلی که توسط آمریکا در سازمان ملل وتو شده یود.
در میدان فلسطین نیز کتاب هولوکاست با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد رونمایی شد. این کتاب شامل دهها کاریکاتور با موضوع هولوکاست بود که مسابقه ای  بین المللی با همین موضوع اخیرا در تهران برگزار شد. این اقدام نیز به ابتکار بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار شده بود و توجه رسانه های تصویری داخلی و خارجی را به خود جلب کرد.  

+ نوشته شده در  جمعه پنجم مهر 1387ساعت 14:4  توسط بچه شیعه | 
به دلیل قطع ‌برق توسط ‌صهیونیست‌ها، روستاهای فلسطین در سالروز "قدس" در خاموشی‌اند
تصویر بزرگ
سویس جهان اسلام: چندین روستای فلسطینی در سالروز جهانی قدس به دلیل اقدام صهیونیست‌ها در قطع برق، در خاموشی کامل به سر می‌برند.
    

به نقل از فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه الجزیره قطر، شش روستای فلسطینی در جنوب کرانه باختری به دلیل قطع برق به دست صهیونیست‌ها در خاموشی به سر می برند.

بنا بر این گزارش، روستای "سکة الواقعة" در هم‌جواری دیوار نژادپرستانه حائل در شهر "الخلیل" در جنوب کرانه باختری قرار دارد که حدود هزار نفر جمعیت دارد و دیوار حائل قسمت‌هایی از این روستا را در اشغال خود درآورده است.

از موارد عجیب این موضوع می‌توان به این مسئله اشاره کرد که شبکه برق‌رسانی از زمین‌های این روستا می‌گذرد تا شهرک‌ صهیونیست‌نشین "نگوهوت" را در نزدیکی همین روستا تغذیه کند در حالی که این روستا در تاریکی به سر می‌برد.

الجزیره افزود: شش سال است اهالی این روستا برای پایان دادن به این وضع تلاش کرده‌اند ولی مشکل همچنان پابرجاست و درد و رنج ادامه دارد.

بنا بر این گزارش یکی از افراد مسئول در بخش انرژی در تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرده است این مشکل به زودی در چند روستا از بین خواهد رفت ولی تاکنون مشکلی حل نشده است.
+ نوشته شده در  جمعه پنجم مهر 1387ساعت 0:53  توسط بچه شیعه | 

بیانیه های سازمانهای مختلف برای روزقدس  

  چندین سازمان دولتی و مراکز غیردولتی با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس از همه آحاد و ملت های مسلمان و‌ آزادیخواه برای گرامیداشت این روز و اعلام همبستگی قاطع با ملت فلسطین و حمایت از قدس شریف دعوت کردند.

 به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) در برخی از این بیانیه ها آمده است:

 وزارت امور خارجه:

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه، در این بیانیه با تبریک و تهنیت این روز به تمام مسلمانان جهان، آمده است: جهان اسلام در شرایطی به استقبال سی امین سالگرد این یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی ( ره) می رود که فلسطین مظلوم و قدس، به عنوان نماد همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی، همچنان تحت اشغال اشغالگران صهیونیست قرار دارد.

این بیانیه می افزاید: با گذشت بیش از 60 سال از اشغال سازمان یافته فلسطین، این سرزمین همچنان شاهد اقدامات تروریستی و نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی دفاع، به ویژه زنان و کودکان، محاصره گسترده مناطق فلسطینی، به ویژه نوار غزه، قطع ورود مواد غذایی، داروئی و سوخت به این مناطق، توسعه شهرک های صهیونیست نشین، تخریب گسترده زیرساخت های اقتصادی و یهودی سازی قدس شریف است.

در این بیانیه اضافه شده است: رژیم غاصب صهیونیستی در تمام سالیان اشغال، با توسل به اقدامات نژادپرستانه و توسعه طلبانه خود درصدد تغییر بافت و ترکیب جمعیتی قدس برآمده و مکان های

تاریخی و مذهبی این شهر، به ویژه مسجدالاقصی در نتیجه حفاری های گسترده، غیر قانونی و تحریک آمیز صهیونیست ها و اقدامات این رژیم در تخریب بخشی از آثار تاریخی این مسجد، در معرض تهدید مداوم قرار دارد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پنجم مهر 1387ساعت 0:1  توسط بچه شیعه | 

عباسی: روز جهانی قدس رعب در دل صهیونیستها و امید در دل فلسطینی ها می کارد

دکتر اسدالله عباسی معتقد است که برگزاری با شکوه روز جهانی قدس دو کارکرد متفاوت برای فلسطینی ها و صهیونیستها دارد . این روز مایه دلگرمی و حمایتی برای فلسطینی ها و ابزاری برای ایجاد رعب و وحشت در دل صهیونیستها است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شواری اسلامی در آستانه روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری قدس (قدسنا) با بیان اینکه پس از اعلام روز جهانی قدس به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) ما شاهد جوشش و خروش خاصی در جهانیان در عرصه بین المللی هستیم به اهمیت برگزاری مراسم روز قدس اشاره کرد و گفت: حضور هرساله مردم مسلمان جهان و بویژه ایران به عنوان پرچمدار این حرکت در مراسم روز قدس باعث دلگرمی و پشتوانه سیاسی و معنوی در حمایت از ملت فلسطین می شود و از طرفی دیگر باعث ایجاد رعب و حشت در بین دشمنان غاصب صهیونیستی که به زور و ستم در حال جنایت در سرزمینهای اشغالی هستند خواهد شد و این می تواند پیامی به آنها باشد تا بدانند که امت اسلامی بخصوص ایران اسلامی با وحدت و انسجام و با حضور خود همیشه می توانند پیروز میدان باشند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 21:3  توسط بچه شیعه | 

امروز قصد داریم با ارائه یک گزارش خبری کوتاه اما کاملا مستند از رویدادهای اخیر سرزمین های اشغالی، هم اطلاعات مهمی را از حال و هوای سرزمینهای اشغالی در اختیار خوانندگان عزیز قرار دهیم و هم شادی حاصل از پیروزی های پی در پی حزب الله لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی را دو چندان کنیم. این شما و این هم گزارش خبری ویژه امروز!

"موریس تالانسکی" تاجر خر مایه ی امریکایی یهودی که تاکنون هویت اصلی او کشف نشده است در اظهاراتی مبنی بر فریب خوردنش از اولمرت گفته است:اولمرت نامرد پولهای مرا به بهانه حمایت از "اسرائیل بزرگ" بالا کشیده و حدود یک پارچ آب نیز روی آن خورده است. وی که به گفته شاهدان فردی قالتاق و دو رو می باشد از دست ایهود نعشه اولمرت نخست وزیر بی حیای رژیم صهیونیستی شکایت کرده است و هم اکنون در حال مذاکره (شما بخوانید زد و خورد) با وکلای مغفول اولمرت می باشد.
این ماجرا در حالی است که وکلای مدافع اولمرت چند روز پیش در جلسه ای خصوصی با وی به او پیشنهاد داده بودند که از میان زندان و یا استعفا یک راه را انتخاب کند تا خیال همه راحت شود. پرفسور"ران شابیرا"، دکتر "ایلی زوهر"، مهندس "نبوت تل تسور" و دیپلمه "روعی بلکاد" که تیم وکلای اولمرت را تشکیل می دهند علیرغم اختلاف نظرهای مختصری که با هم دارند همگی اذعان داشتند که این اولین پرونده ای است که آنان را مثل آهو در گل فرو برده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 20:38  توسط بچه شیعه | 
اسرائیل درسراشیبی سقوط قرار دارد  

رییس جمهوری ایران در سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: امروز رژیم صهیونیستی در سراشیبی قطعی سقوط قرار دارد و امپراطوری آمریکا در جهان نیز به پایان راه خود رسیده است و حاکمان بعدی باید دایره دخالت ها را به مرزهای خود محدود کنند.
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از "العالم" رئیس جمهوری درباره رفتارهای رژیم صهیونیستی در سالیان گذشته در حق ملت فلسطین و جهان گفت : در فلسطین 60 سال کشتار و تجاوز توسط عده‌ای صهیونیست جنایتکار و اشغالگر ادامه دارد و این کار با جمع آوری عده‌ای از نقاط مختلف دنیا و در سرزمین دیگران و با آواره کردن و به اسارت گرفتن مردم اصلی سرزمین و ایجاد حکومتی دروغین انجام شده است .
رئیس جمهوری افزود : صهیونیستها با اعلام قبلی، تجاوز، اشغال و ترور می‌ کنند و مردم و دولت قانونی و مردمی را محاصره غذایی و دارویی و در همین حال برخی قدرتهای مستکبر و زورگو از آنان حمایت می کنند.
وی ادامه داد : از دست شورای امنیت هم کاری برنمی آید بلکه در بسیاری از موارد تحت فشار دو سه قدرت زورگو عملا راه را برای حمایت از آدمکشان صهیونیست هموار می‌کند. طبیعی است که برخی قطعنامه‌هایی هم که اندک توجهی به حق مردم فلسطین داشته است به بایگانی سپرده شود.
دکتر محمود احمدی‌نژاد شب گذشته در شصت و سومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک طی سخنانی مواضع جمهوری اسلامی ایران را در قبال مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی تشریح کرد :
خدای بزرگ را برای اعطای فرصت حضور مجدد در این مجمع جهانی سپاسگزارم.
در سه سال گذشته از امید های فراوان به آینده روشن جامعه بشری و برخی راه حل ها برای دستیابی به صلح پایدار و گسترش عشق و محبت و در مقابل، همکاری و فشار برخی قدرتها برای تضییع حقوق ملتها، ظلمی که بر اکثریت جامعه جهانی از جمله بر ملت های عراق، فلسطین، افغانستان، لبنان، ملتهای آفریقایی، امریکای جنوبی و آسیایی می رود، چالش های فرا رو مانند تلاش برای فروپاشی خانواده، تخریب فرهنگها و تحقیر ارزش های متعالی، نادیده گرفتن تعهدات، گسترش سایه تهدید و مسابقه تسلیحاتی و نا عادلانه بودن و ناتوانی نظامات حاکم بر جهان از اصلاح وضع با شما همکاران سخن گفتم. با روی دادن حوادث متعدد و جدید، ناتوانی ساز و کارهای موجود آشکارتر شده است. اما در همین حال، یک جریان امید بخش که در متن اندیشه و باور ملتها شکل گرفته بارورتر و قویتر شده است و در برابر یاس آفرینی حوادث، نورامید را برای تجربه فردایی زیبا، درخشان و مطلوب در دلها روشن می سازد.

متن کامل سخنرانی ریاست جمهوری محبوبمون رو در ادامه بخونید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 20:31  توسط بچه شیعه | 

 

راننده فلسطيني در قدس غربي ‪ ۱۹‬صهيونيست را زير گرفت

یک راننده فلسطینی دوشنبه شب در باب الخلیل در بخش غربی شهر قدس ‪ ۱۹‬اسراییلی را زیر گرفت و خود نیز به ضرب گلوله پلیس اسراییل جان باخت.

در این عملیات ‪۱۹‬ صهیونیست زخمی شدند که حال ‪ ۱۰‬تن از زخمی‌های اسراییلی وخیم گزارش شده است.
پلیس اسراییل اعلام کرد که دلیل این حادثه قومی و نژادی بوده است اما گردان‌های نسور الجلیل مسسوولیت این عملیات را برعهده گرفتند.
دو ماه قبل نیز در قدس دو عملیات با استفاده از بلدوزر ضد اسراییلی ها صورت گرفت

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 19:27  توسط بچه شیعه | 

همزمان با روز جهاني قدس عرضه خواهد شد ، پنج فيلم سينمايي با موضوع فلسطين توسط موسسه رسانه هاي تصويري

به مناسبت گراميداشت روز جهاني قدس موسسه رسانه هاي تصويري معاونت امور سينماي اقدام به عرضه پنج عنوان فيلم سينمايي ميان راهپيمايان خواهد كرد.
به نقل از روابط عمومي موسسه رسانه هاي تصويري، پنج عنوان فيلم سينمايي با موضوع فلسطين همزمان با روز جهاني قدس ميان راهپيمايان عرضه خواهد شد.
هيام، روياهايت را فراموش نكن، سكوت، افسانه هولوكاست و زخم زيتون عنوان پنج فيلم سينمايي هستند كه توسط موسسه رسانه هاي تصويري عرضه خواهند شد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 15:53  توسط بچه شیعه | 

افطارى سيد حسن نصرالله با سعد حريرى

منابع آگاه نزديک به جريان المستقبل خبر دادند: دبيرکل حزب الله لبنان پيش از عيد فطر با سعد حريرى رهبر اين جريان ديدار خواهد کرد. منابع موثقى از جريان المستقبل اعلام کردند: هيئتى از حزب الله که قرار است به قريطم محل استقرار سعد حريرى برود و با وى ديدار کند،

دعوتى از سوى سيد حسن نصرالله را براى انجام ديدارى مشترک بين آن دو ارائه مى دهد که اين دعوت اقدامى هدفمند براى محقق شدن آشتى سياسى بين دو طرف است.به گفته همين منابع، سعد حريرى هم به اين دعوت تا پيش از عيد فطر پاسخ مثبت مى دهد.ازسوى ديگر حزب الله رسما دوشنبه شب گذشته از طريق کانال هاى ذيربط اعلام کرد: رئيس جناح اکثريت پارلمان لبنان امروززمان استقبال هيئتى از اين جنبش را که قرار است با سعد حريرى ديدار کند، تعيين خواهد کرد. ‌

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم مهر 1387ساعت 15:51  توسط بچه شیعه | 

گردان های "نسور الجلیل" مسوولیت عملیات شهادت طلبانه قدس را به عهده گرفت...

گردانهای موسوم به نسور الجلیل( عقابهای الجلیل) وابسته به مجموعه شهید مغنیه مسوولیت عملیات شهادت طلبانه شب گذشته جوان 19 ساله اهل فدس علیه کاروان نظامیان صهیونیستی در بیت المقدس را برعهده گرفت.
در بیانیه ای که از سوی این گردانها  صادر و نسخه ای از آن در اختیار خبرنگار خبرگزاری قدس (قدسنا) در بیت لحم قرار گرفت، آمده است: نسور الجلیل مسوولیت کامل این عملیات را بعهده می گیرد و اعلام می کند که قاسم المغربی 19 ساله از ساکنان جبل المبکر در قدس غربی پس از 6 ماه عضویت در این گروه به عملیات شهادت طلبانه دست زد که این نشانه میل شدید وی برای انتقامجویی از صهیونیستها و جنایات آنهاست.
نسور الجلیل همچنین به اسرائیل هشدار داد که در صورت تعدی به منزل مجری این عملیات یا هر یک از اعضای خانواده وی باید منتظر پاسخی کوبنده تر و ویرانگر تر باشد .
در این عملیات که طی چند ماه اخیر سومین مورد از نوع خود می باشد جوان فلسطینی با خودروی شخصی خود بسوی نظامیان اسرائیلی که در حال خوشگذرانی در خیابانهای بیت المقدس ، سرزمین مادری و همیشگی این جوان فلسطینی بودند حمله برد و در انتقام اقدامات آنها در بمباران خانه های فلسطینیان و کشتار کودکان و زنان بیگناه فلسطین که به زور از خانه هایشان در بیت المقدس به حومه شهر و بخش شرقی آن رانده شده اند ،19 تن از آنان را زخمی کرد که حال 2 تن از آنها وخیم گزارش شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه دوم مهر 1387ساعت 22:2  توسط بچه شیعه | 

 یک سایت اسرائیلی برای ترور "سمیر قنطار" جایزه تعیین کرد  

یک سایت اسرائیلی که از سوی موساد تامین مالی می شود با فراخواندن صهیونیستها به ترور "سمیر القنطار" قدیمی ترین اسیر آزاد شده لبنانی ،برای ترور وی جایزه تعیین کرد .
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از "المحیط" قنطار در واکنش به این اقدام صهیونیستها گفت که این عمل تنها ثبات و اراده مرا تقویت می کند  و مرا تشویق می کند تا تصمیم خود را در تکمیل مسیر خود که 30 سال پیش تعیین کردم ، نهایی سازم .
وی گفت:خوب می دانم دشمن برای ترور من برنامه ریزی کرده ولی تاکید می کنم که به این آسانی اجازه نمی دهم خون مرا بریزند و اسرائیل اگر بخواهد این تهدیدات را عملی کند باید آماده پرداخت هزینه سنگین آن نیز باشد .
وی همچنین به دستگاه های لبنانی مرتبط با امنیت شهروندان گفت که باید مراقب مزدوران گوش به زنگ موساد در مناطق مختلف لبنان باشیم و با عمل پیگیر این شبکه ها را کشف و عناصر آنرا به دست قانون بسپاریم .

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم مهر 1387ساعت 21:0  توسط بچه شیعه | 

همزمان با تلاش ابومازن رییس تشکیلات خودگردان فلسطین برای باقی ماندن در منصب ریاست این تشکیلات به رغم پایان دوره، جنبش حماس اعلام کرد که پس از پایان این دوره (ژانویه ) از دید حماس ابومازن صرفا دبیرکل فتح خواهد بود وتصاویر وی از ادارات غزه حذف می شود.

 به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از "القدس العربی" ابومازن تلاش دارد با گماردن گروهی از کارشناسان حقوقی باماموریت یافتن راهی برای باقیماندن وی در راس حکومت خودگردان، خود را در این منصب ابقاء نماید و این در حالی است که سران حماس در غزه بر آنند تا پس از پایان یافتن دوره ریاست، وی را دبیرکل فتح بخوانند و تصویر وی بعنوان رئیس تشکیلات را از ادارات غزه حذف نمایند.

 " واصل ابویوسف"دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین در مصاحبه با روزنامه "الحیاة" گفت که ابومازن تنی چند از کارشناسان حقوقی فلسطینی و عرب را مامور کرده تا راهی برای تجدید یا تمدید دوره ریاست وی بیابند و اگر چنین چیزی امکان پذیر نباشد در 9 ژانویه انتخابات برگزار شود .

 ابومازن معتقد است این گروه از حقوقدانان با صدور رای خود نزاع ناشی از این مساله را که مدتهاست افکار سیاستمداران داخل فلسطین را درگیر خود کرده است، پایان خواهند داد . ابومازن گفته است که نمی توانم بپذیرم که خارج از چارچوب قانونی در این منصب باقی بمانم و از این رو برای مشخص کردن اوضاع گروهی را به بررسی مساله مامور کرده ام و به تصمیم آنان پایبند خواهم بود .

از سوی دیگر حماس اعلام کرده است که پس از پایان دوره قانونی در ماه ژانویه ابومازن فقط دبیرکل فتح خواهد بود و تصویر وی در ادارات برچیده خواهد شد ولی تا آن تاریخ تصویر وی به عنوان منتخب مردم فلسطین در ادارات باقی خواهد ماند و ما نیز او را رئیس تشکیلات خودگردان می شناسیم. مقامات حماس حتی رئیس سابق تشکیلات خودگردان را نیز نپذیرفته و ترجیح داده اند که وی را به همان نام دبیرکل فتح بنامند چرا که دوران ریاست وی را پر از اشتباه و خیانت به ملت می بینند .

سعید صیام وزیر کشور حکومت وحدت ملی نیز در مصاحبه با خبرگزاری آلمان گفت : اوضاع فلسطین در زمانی به این شرایط رسید که او رئیس حکومت ما بود و در بالاترین نقطه هرم توان انجام هر کاری را داشت ولی او نه تنها از ایجاد شکاف جلوگیری نکرد بلکه عامدانه بخشی از جامعه فلسطین را دشمن دیگر بخشها خواند و آنرا از بخش اصلی فلسطین جدا نمود.

صیام افزود:‌ وی قانون فلسطین را پس از پیروزی حماس ذبح کرد و جامعه جهانی نیز به دلیل اینکه طرف مقابل ابومازن جریان اسلامگرا بود کاملا سکوت نمود. وی افزود که قانون اساسی به او اجازه تمدید دوره یا تجدید آنرا نداده و حتی اگر پاهایی از چوب نیز برای او بتراشند تا همچنان سر پا بایستد باز هم موضعی ضعیف خواهد داشت .

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم مهر 1387ساعت 20:52  توسط بچه شیعه | 

 شیخ رائد : قدس تا سال 2050 خالی از شهروندان فلسطینی می‌شود

رهبر جنبش اسلامی فلسطین با بیان اینکه خطرناک‌ترین اقدام صهیونیستها در مسجدالاقصی خالی کردن قدس از شهروندان مسلمان است و قدس تا سال 2050 از وجود فلسطینیها پاک می‌شود، گفت: آنها برای دستیابی به این اهداف به تخریب و مصادره خانه‌ها و زمینهای شهروندان فلسطینی اقدام کرده‌اند.

به نقل از الاسلام الیوم، شیخ رائد صلاح رهبر جنبش اسلامی فلسطین پرده از اقدامات اخیر رژیم اشغالگر اسرائیل برداشت و با بیان اینکه خطرناک‌ترین اقدام صهیونیستها در مسجدالاقصی خالی کردن قدس از شهروندان یهودی است، تصریح کرد: با فعالیتهای مستمر صهیونیستها تا سال 2020 قدس قدیم از وجود فلسطینیها خالی می شود و تا سال 2050 کل قدس از وجود فلسطینیها پاک می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر اسرائیل به منظور دستیابی به اهداف خود به طرد آنها، تخریب خانه‌ها و مصادره زمینهای آنها اقدام کرده است، اظهار داشت: صهیونیستها درصدد هستند تا ساختمانها و مؤسسات آنها را نیز یهودی کنند و با توجه به سیاست پاک سازی نژادی، با شیوه‌های مختلف اقدام می‌کنند.

رهبر جنبش اسلامی فلسطین با تأکید بر اینکه در این شرایط بیشترین وقت باید صرف دفاع از مسجدالاقصی شود، چرا که آنان به تدریج مسجدالاقصی را تخریب می‌کنند و رؤیای سیاه خود در بنای هیکل را محقق می‌کنند، یادآور شد: عملیات حفاری شبکه‌های زیرزمینی در مسجدالاقصی، طرحهای تخریبی در باب المغاربه، ساخت پل نظامی، سیطره بر تمامی درهای مسجدالاقصی از طریق نیروهای امنیتی و نظامی، ارتباط کنیسه با دیوار غربی و جنوبی مسجدالاقصی، تبدیل قبرستان رحمت چسبیده به دیوار شرقی مسجدالاقصی به گردشگاه از دیگر اقدامات در این راستا به شمار می‌روند و همانطور که گفتم با آرامش به تخریب تدریجی مسجدالاقصی اقدام می‌کنند تا رؤیای سیاه خود را محقق سازند.

وی گفت: عملیات حفاری رژیم اشغالگر اسرائیل که در زیر یا بالای مسجدالاقصی انجام می‌گیرد، از سال 1967 آغاز شده است و تا امروز هم ادامه دارد. توقف این تدابیر جز با نابودی رژیم اشغالگر اسرائیل محقق نمی‌شود.

شیخ صلاح در ادامه به تعرض صهیونیستها به اندازه واقعی مسجدالاقصی اشاره کرد و افزود: مسجدالاقصی با همه ساختمانهای آن 144 هزار متر مربع مساحت دارد که شامل قبه الصخره، مسجد قبله‌ای (که نزد مسلمانان به مسجدالاقصی معروف است)، ساختمان نمازخانه مروانی، ساختمان قدیمی مسجدالاقصی، ساختمان مسجد البراق، ساختمان نمازخانه ای که زیر آن قبه الصخره قرار دارد و دیگر ساختمانها می‌شود. اما صهیونیستها همه اینها را نمی‌شناسند و فقط مساحت الاقصی را در محدوده قبه الصخره و مسجد جامع قبله‌ای می‌شناسند.

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 23:48  توسط بچه شیعه | 

 افشاي نشست توطئه آميز تشكيلات خودگردان با ژنرال‌هاي صهيونيستي

يك خبرنگار صهيونيستي از جزئيات نشست توطئه‌آميز فرماندهان نظامي تشكيلات خودگردان با ژنرال‌هاي رژيم صهيونيستي پرده برداشت.

به نقل از پايگاه خبري "عرب 48"، "ناحوم برنيع" در گزارشي ويژه كه در شماره روز جمعه روزنامه‌هاي عبري زبان منتشر شده بود، جزئيات نشست رهبران دستگاه امنيتي وابسته به دولت "سلام فياض" با شماري از افسران اسرائيلي در مقر فرماندهي نيروهاي ارتش اشغالگر صهيونيستي در شهرك "بيت ايل" نزديك رام الله را فاش كرد.
اين پايگاه خبري نوشت: مساله قابل توجه اين است كه برنيع تنها خبرنگاري بوده كه به وي اجازه حضور در بخشي از نشستي داده شده كه در آن سران تشكيلات خودگردان مسائل مهم،حساس و بسيار خطرناكي را براي همتايان اسرائيلي خود عنوان كردند و منعكس كننده راهبردي است كه آنها در راستاي هماهنگي امنيتي خود با اسرائيل براي جنگ عليه جنبش‌هاي مقاومت در كرانه باختري در پيش گرفته‌اند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 23:39  توسط بچه شیعه | 
اسرار دیگری از زرادخانه هسته ای اسرائیل

گروهی از کارشناسان روزنامه ساندی تایمز چاپ لندن موفق شدند از اسرار کارخانه ای مخفی که در ساخت تسلیحات هسته ای اسرائیل مشارکت داشت، پرده بردارند.

به گزارش رجانيوز به نقل از واحد مرکزی خبر: به نوشته ساندی تایمز،‌ این کارخانه که در زیر صحرای نگو مخفی است، در 20 سال گذشته محل ساخت کلاهک های اتمی بوده است.

اکنون این کارخانه تقریبا به طور قطع ساخت تسلیحات هسته ای حرارتی را آغاز کرده است که می تواند کل یک شهر را با خاک یکسان کند.

اطلاعات درباره توانایی اسرائیل برای ساخت بمب اتمی نخستین بار از اظهارات "موردخای وانونو" به دست آمد که حدود 10 سال به عنوان تکنسین هسته ای در پناهگاه زیرزمینی فوق سری "ماچون-دو"(Machon-2) کار می کرد.

این پناهگاه برای تامین قطعات حساس ساخت تسلیحات هسته ای در دیمونا (تاسیسات تحقیقات هسته ای اسرائیل) ایجاد شده بود.

اظهارات وانونو، کارشناسان هسته ای را که برای تعیین صحت و سقم گفته های او آمده بودند،‌ متحیر کرد ، زیرا این اظهارات نه تنها نشان می داد که اسرائیل -چنانچه از مدت ها پیش گمان می رفت- بمب اتمی دارد، بلکه به قدرتی هسته ای تبدیل شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 12:56  توسط بچه شیعه | 

حادثه انفجار ساحل غزه فتنه ای برای مختل کردن روند آشتی ملی در فلسطین بود!

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 11:23  توسط بچه شیعه | 

 امروز برای خوانندگان همیشگی این وبلاگ یک سورپرایز باور نکردنی داریم. امروز تصمیم گرفتیم یک مسابقه جالب و جذاب را برای شما ترتیب دهیم تا هم به چند نفر از شما عزیزان جوایزی را اهدا کنیم و هم برگ سبزیست تحفه درویش!
سوالات را به دقت بخوانید و در مورد پاسخ آن خوب فکر کنید. شاید اولین پاسخی که به ذهن شما می رسد لزوما درست نباشد و حتی شاید اصلا هیچکدام از پاسخها درست نباشد و شما لازم بدانید پاسخ را به صورت تشریحی برای ما ارسال کنید.

موضوع مسابقه : بیایید دوست باشیم

1-اسرائیل در کدام نقطه از جهان واقع شده است؟


الف) قرار است در ارض موعود واقع شود البته اگر بگذارند
ب  ) فعلا درفلسطین اما اخیرا به این نتیجه رسیده اند که اروپا بدجایی برای تشکیل اسراییل نیست 
ج  ) اصلا واقع نشده است
د  ) هر سه مورد بالا

 

2- "مردم اسرائیل" چه کسانی هستند؟
الف) از "دوستان جدید ما" البته براساس یافته های اخیر یکی از مسئولان خبرساز
ب) تو سری خوران شوروی سابق و ولگردهای خیابان های لندن، برلین و...
ج) مردم اسرائیل؟؟!! اصلا مردمانی وجود ندارد تا کسانی باشند...آهان منظور نظامیان است 
د) بازهم هر سه مورد بالا

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 7:56  توسط بچه شیعه | 
روایت رنج های یک کودک اسیر فلسطینی از زندان های سرد رژیم صهیونیستی
تصویر بزرگ
سرویس جهان اسلام : یک کودک فلسطینی که به تازگی از بند رژیم صهیونیستی رهایی یافته از رنج های خود در زندان های صهیونیستی پرده برداشت.

به گزارش شیعه نیوز ، اسماعیل علیان، کودک اسیر فلسطینی که حدود دو ماه پیش از سوی نظامیان صهیونیستی ربوده شد، پس از آزدی به بیان رنج های خود در زندان های رژیم صهیونیستی پرداخت.

اسماعیل علیان، ساکن بیت لحم گفت: سربازان صهیونیست پس از حمله و ضرب و شتم و توهین مرا به داخل جیپ انداختند.

این اسیر فلسطینی به وکیلان خود گفت: صهیونیست ها به مدت 24 ساعت مرا در سلول انفرادی نگه داشتند و طی تحقیقات خود مرا تهدید به ترور دوستان و نزدیکانم کردند.

بنابر گزارش الاسلام الیوم، این اسیر فلسطینی با اشاره به شرایط سخت زندان تصریح کرد: وجود حشره و سوسک، عدم تهویه مناسب و هوای سرد زندان برای زندانیان طاقت فرساست.

گفتنی است، وی هم اکنون از دردهای شدید در رنج است و نیاز به مداوا دارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 7:36  توسط بچه شیعه | 

شامگاه چهارشنبه 17/9/2008 « تزیپی لیونی » وزیر خارجه اسرائیل با این جمله خطاب به هوادارانش در حزب کادیمای اسرائیل ، پیروزی اش را اعلام می کند : شما همچون شیر جنگیدید و بهترین ها پیروز شدند . وی گفت : تمام تلاشم را به کار می گیرم تا هرگز شما را ناامید نکنم و آنچه که به نفع کشورم است را انجام دهم.
حزب کادیما در نوامبر 2005 توسط ارییل شارون پس از کناره گیری وی از حزب لیکود، تاسیس شد . با پیروزی لیونی در حزب کادیما، اولمرت از سمت خود استعفاء می دهد. پس از استعفای اولمرت و تقدیم آن به « شیمون پرز » رئیس جمهور رژیم صهیونیستی، نخست وزیر جدید که همان لیونی ( جانشین اولمرت در حزب کادیما ) 42 دو روز فرصت دارد تا کابینه جدید خود را تشکیل دهد و اگر در این امر شکست بخورد آنگاه انتخابات جدید پارلمانی، تکلیف ترکیب هیئت دولت را روشن می کند، پارلمان فعلی تا سال 2010 صلاحیت حضور دارد. لیونی باید از مجموع رای 120 نماینده کنیست اسرائیل حداقل 61 رای را از آن خود کند تا کابینه اش را تشکیل دهد. این در حالی است که رقیب اصلی کادیما یعنی حزب لیکود به رهبری بنیامین نتنیاهو، شانس اول پیروزی در انتخابات زودرس پارلمانی است.

لیونی با 49 درصد آرای اعضای حزب کادیما که با مشارکت حدود 74 هزار نفری اعضای این حزب در 114 شعبه اخذ رای همراه بود، توانست از سد رقیب اصلی خود یعنی شاوول موفاز که حدود 37 در صد آراء را در اختیار داشت، بگذرد. شکست اولمرت در جنگ سی و سه روزه و افشای فساد مالی او مبنای اصلی سقوطش در نظام سیاسی اسرائیل است. به این ترتیب، لیونی پس از گولدامایر دومین زنی در تاریخ اسرائیل است که به نخست وزیری می رسد در حالی که اگر شاوول موفاز ایرانی الاصل به قدرت می رسید وی اولین نخست وزیری با اصل و نسب غیر اروپایی می بود که به این منصب می رسید اما شانس با او یار نبود.
زندگينامه كامل ليوني را در ادامه بخوانيد...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 7:33  توسط بچه شیعه | 
ماموران رژیم صهیونیستی ، یک آمریکایی را به دلیل نام اسلامیش ،وادار به رقص کردند!
تصویر بزرگ
سرویس جهان اسلام : ماموران اسرائیلی یک بالرین آمریکایی را در فرودگاه تل آویو وادار به رقصیدن کردند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آ ب ث اسپانیا، عبدالرحیم جکسون بالرین آمریکایی عضو کمپانی "آلوین آیلی" روز گذشته اعلام کرد ماموران امنیتی فرودگاه "بن گوریون" تل آویو برای احراز هویتش او را وادار به رقصیدن کرده اند.

جکسون گفت: یکشنبه شب به همراه همکارانم وارد فرودگاه "بن گوریون" شدیم و من پس از آنکه دوستانم از مرحله کنترل هویت عبور کردند در بین ماموران اسرائیلی به خاطر نام اسلامی خود گرفتار شدم.
این بالرین آمریکایی افزود: آنها مرا به سالن جداگانه ای بردند و سوال کردند چرا نامم عبدالرحیم است، وقتی به آنها توضیح دادم که پدرم مسلمان شده و این نام را برایم انتخاب کرده دلیل این امر را جویا شدند.
جکسون همچنین اظهار داشت: برای اثبات آنکه عضو گروه "آلوین آیلی" و بالرین هستم عکس هایی را به آنها نشان دادم اما ماموران اسرائیلی مرا وادار به رقصیدن کردند و پس از یک ساعت اجازه عبور از مرحله کنترل را دادند.

جکسون با آزار دهنده و ناگوار خواندن رفتار ماموران فرودگاه تل آویو یاد آوری کرد که یک بار نیز در فردوگاهی در آمریکا هنگامی بازگشت از جمهوری دمنیکن وادار به رقصیدن شده بود.
این بالرین آمریکایی گفت: احتمالا باید به رقصیدن در فرودگاهها عادت کنم.
+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 7:19  توسط بچه شیعه | 

اخبار : رژیم اسرائیل همچنان حاکمیت لبنان را نقض می کند

ارتش لبنان امروز نیز از تجاوز هواپیماهای جنگی و جاسوسی رژیم صهیونیستی به حریم هوایی این کشور و نقض مجدد قطعنامه 1701 شورای امنیت سازمان ملل متحد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری لبنان، در بیانیه ارتش لبنان آمده است : بین ساعت 20/16 تا ساعت 17 شنبه، یک جنگنده اسرائیلی بر فراز منطقه حاصبیا به پرواز درآمد و در ساعت 45/19 همان روز، یک فروند هواپیمای جاسوسی رژیم اسرائیل، بر فراز شهرک "علما ا لشعب" به پرواز درآمد و حریم هوایی لبنان را نقض کرد.

بر اساس این بیانیه، این هواپیمای جاسوسی اسرائیلی پس از پرواز بر فراز مناطق جنوبی لبنان، ساعت 22 شب گذشته، از فراز شهرک رمیش، آسمان لبنان را ترک کرد.

پرواز جنگنده های رژیم صهیونیستی بر فراز شهرها و روستاهای لبنان، قطعنامه 1701 شورای امنیت را آشکارا نقض می کند؛ این قطعنامه در آگوست 2006 به جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه لبنان که به پیروزی مقاومت منجر شد، پایان داد.

سازمان ملل متحد بارها از رژیم صهیونیستی خواسته است به این اقدامات غیرقانونی خود پایان دهد، اما این رژیم با بی اعتنایی به این درخواستها همچنان به نقض حاکمیت لبنان ادامه می دهد.

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 6:46  توسط بچه شیعه | 

شهادت یك زن فلسطینی به دست صهیونیست ها

در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به منزلی در روستای ابودیس در نزدیكی بیت المقدس یك زن فلسطینی به شهادت رسید.

به گزارش شبكه خبر ، به نقل از شبكه تلویزیونی الجزیره انگلیسی مریم عیاد زن 60 ساله فلسطینی كه تلاش می كرد از ربوده شدن یك دانشجوی فلسطینی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی در منزلش جلوگیری كند،به دست نظامیان صهیونیست از پله ها سقوط كرد و بر اثر شكستگی جمجمه به شهادت رسید.

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 0:32  توسط بچه شیعه | 
تایمز: لیونی، جاسوسی که در ترور دانشمند عراقی دست داشت

روزنامه"تایمز" لندن با چاپ گزارشی از فعالیت های تسیپی لیونی وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی و نامزد نخست وزیری این رژیم نوشت: لیونی در اوایل دهه هشتاد از عناصر فعال موساد در پاریس بود.
به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) به نوشته تایمز، موساد جزئیات فعالیت لیونی را فاش نمی کند و تنها به این نکته اکتفا کرده است که لیونی به عنوان عناصر موساد در یک باند سری در اروپا فعالیت داشته است.
"افرایم هال یفی" مدیر سابق موساد می گوید: لیونی در یکی از واحدهای خودمختار فعالیت داشت.
وی بنا به دلایل امنیتی از فاش کردن مأموریت لیونی در سالهای بین 1980 تا 1984 خودداری  کرد و تنها گفت:« لیونی مأموریت خود را به قدری موفق انجام داد که شایستگی ترفیع درجه داشت و مسوولان توجه ویژه ای به او داشتند».
تایمز همچنین نوشت: مزدوران موساد سعی داشتند صدام حسین را از تولید سلاحهای هسته ای منع کنند. در ژوئن 1980 جسد یک دانشمند مصری که در برنامه هسته ای عراق فعالیت داشت، در اتاق هتل محل اقامت وی پیدا شد که توجه افکار عمومی متوجه موساد بود و یک زن ساکن هتل گفت که صداههائی از اتاق وی شنیده است که  آن  زن نیز به طرز مرموزی کشته شد.
این روزنامه در ادامه نوشت: بر اساس گزارشهای فرانسه، لیونی عضو یکی از واحدهای خودمختار موساد بود که "عبدالرسول" دانشمند هسته ای عراق را در سال 1983 در پاریس به هنگام ناهار مسموم کرد که به کشته شدن وی منجر شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم مهر 1387ساعت 0:30  توسط بچه شیعه | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
درباره وبلاگ
هدف ما نابودی کامل اسرائیل و صهیونیسم با تکیه بر فرمایشات مقام معظم رهبری و امام خمینی ره است انشاالله که توفیق داشته باشیم در این راه قدم برداریم...
هر کس میتونه تو این را به ما کمک کنه یه یا علی بگه بسم ا...

پیوندهای روزانه
گلستان
عاشقان خلیج فارس
فکر بلبل همه آنست که گل شد یارش
حدیث ائمه اطهار
غزه در آتش و خون
اصولگرایی هنر نیست -وظیفه است
فریاد فلسطین
انجمن دانشجویان حامی قدس
بمب گوگلی غزه
تفکر بسیجی آرمان پیروز
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
فروردین 1392
آبان 1391
مرداد 1391
تیر 1391
خرداد 1391
بهمن 1388
آذر 1388
شهریور 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
اسفند 1387
بهمن 1387
دی 1387
آذر 1387
آبان 1387
مهر 1387
شهریور 1387
مرداد 1387
تیر 1387
خرداد 1387
آرشیو موضوعی
جنايات صهيونيسم
جديدترين و داغ ترین اخبار ضد صهيونيسم
بخش گزارش تصويري
مناسبت های مذهبی
شیعه در مبارزه با صهيونيسم
صهيونيسم و بهاييت
تعريف صهيونيسم
سيد حسن نصر الله و حزب ا...
مسیحیت صهیونیستی
صهیونیسم در حال نابودی
رابطه اسرائيل (رژيم صهيونيستي) و انگليس
صهیونیسم - سینما - هالیوود
احمدی نژاد - ریئس جمهور ضد صهیونیستی
امام موسی صدر
بيانات مقام معظم رهبري در خصوص اسرائيل و صهيونسم
کاریکاتور های ضد صهیونیستی
آشنایی با سران اسرائیل (صهیونیسم)
اطلاعات هسته ای در مورد اسرائیل
تحریم صهیونیستم
آیات قرآن در مورد مبارزه با یهود (صهیونیسم امروز)
نقش عربستان و کشورهای عربی در جنایات صهیونیسم
صهیونیسم و وهابیت
دلاوری های حماس
نوا و نما
وضعیت زندگی مردم غزه
روابط رژیم شاهنشاهی و اسرائیل
پیوندها
سايت اطلاع رساني مقام معظم رهبري
خبرگزاري قدس
بزرگترين سايت شهداي امدادگر
سايت جامع شهيد آويني
سايت تخصصي دفاع مقدس
سايت خبري تحليلي فرهنگ انقلاب اسلامي
جامع ترين سايت دفاع مقدس
عاشورا مكتب عشق و ايثار و شهادت است
من يك يهودي ام...
پايگاه اطلاع رساني انصار حزب الله
مركز اطلاع رساني فلسطين
پايگاه وبلاگ نويسان حامي مقاومت اسلامي
حزب ا... tv
خبرگزاري فارس (تحليل جنگ 33 روزه)
مقاومت اسلامي لبنان
امام موسي صدر
سایت خبری سپاه پاسداران
شناخت بهائیت در محیط اینترنت
عکس های فلسطین
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

طراح قالب
دیجیتال کیوان 
>
بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران